ЛІДЕРФЛЕКС

Новітні технології повноколірного флексодруку на будь-яких гнучких матеріалах
Важливі властивості упаковки
Зручність

Комфортність відкривання, використання та зберігання споживачем

Екологічність

Повна відсутність хімічної взаємодії упаковки з вмістом

Герметичність

Волого- і газонепроникність

Продажі

Збільшення продажів завдяки унікальній привабливій упаковці

Дизайн

Презентабельний вигляд та надійність швів

Якість

Забезпечення незмінності структури, смаку та запаху продукції

Терміни

Збільшення термінів зберігання продукції

Також відомо що на прийняття рішення про покупку на 27% впливає реклама на ТБ, на 31% рекомендації та на 37% дизайн упаковки
Бажаєте максимізувати термін зберігання і об'єм продажів?
Залиште заявку на консультацію і прорахунок:

Друк рулонних упаковок для спецій: привабливий дизайн і бездоганна якість

У створенні затребуваного і унікального товару найважливіше значення має вибір упаковки: саме від цього параметра залежить попит на продукцію у покупців. Особливі вимоги пред'являються до упаковки для прянощів, оскільки ця продукція характеризується наявністю яскраво вираженого смаку, аромату і разом з тим летючістю. Тому для упаковки спецій важливо вибирати якісні надійні матеріали, які здатні захистити продукт від негативних зовнішніх впливів, зберегти його аромат і смакові властивості. Сказане справедливо і для упаковки солі, так як цей товар також вимагає застосування надійних вологонепроникних матеріалів.

Не менше значення мають естетичні характеристики упаковки для перцю та інших прянощів: не секрет, що саме зовнішній вигляд товару приваблює покупців і збільшує попит на продукцію. Одним з найбільш затребуваних способів створення унікальної упаковки для спецій є флексографічний друк на гнучких матеріалах.

Сучасний підхід до створення упаковки для спецій

Флексографічна друк виконується на сучасному обладнанні з застосуванням інноваційних технологій, за рахунок чого забезпечується створення привабливої ​​упаковки, що відрізняється яскравими насиченими кольорами. Метод може використовуватися для упаковки з паперу, фольги, поліетилену і різних комбінованих матеріалів. Поєднання яскравого, незабутнього дизайну з використанням високоякісних матеріалів здатне збільшити конкурентоспроможність продукції і забезпечити постійне залучення нових покупців.

Друк упаковок для спецій: послуги компанії «Лідерфлекс»

Компанія «Лідерфлекс» рада запропонувати клієнтам послуги флексографічного друку на упаковці для спецій. Звернення в нашу компанію гарантує високий рівень якості флексографічного друку на гнучких матеріалах: це стає можливим завдяки застосуванню сучасного обладнання, значного досвіду роботи в даній сфері і професіоналізму співробітників. Менеджери компанії готові надати необхідну інформацію по наявному асортименту упаковок для спецій і детально розповісти про нові унікальні варіанти.