Упаковка побутової хімії

5 важливих властивостей упаковки товарів сфери побутової хімії:
Міцність

Стійкість до проколів і подряпин

Герметичність

Волого- і газонепроникність (деякі)

Продажі

Збільшення продажів завдяки унікальній привабливій упаковці

Екологічність

Повна відсутність хімічної взаємодії упаковки з вмістом

Дизайн

Презентабельний вигляд та надійність швів

Від брендованої плівки для пакування серветок та інших господарських товарів до комбінованих плівок, що відповідають усім вимогам до зберігання хімічно активних речовин.

Дізнайтесь про нові можливості упаковки Вашої продукції, а також її вартість, залишивши свої контактні дані через форму заявки або зателефонувавши нам!

Згідно досліджень, в 64% випадків люди готові купити невідомий товар лише тому що в нього красива упаковка
Упаковки, які ми можемо зробити
Також відомо що на прийняття рішення про покупку на 27% впливає реклама на ТБ, на 31% рекомендації та на 37% дизайн упаковки
Бажаєте максимізувати термін зберігання і об'єм продажів?
Залиште заявку на консультацію і прорахунок:

Упаковка для побутової хімії

Основними показниками бездоганної якості упаковки для побутової хімії є: міцність і герметичність, а також зовнішня привабливість. Перше очевидно, оскільки продукція, що поставляється повинна бути абсолютно захищена від зовнішнього впливу. Друге - оскільки зовнішня привабливість відіграє важливу роль при виборі серед широкого асортименту.

Компанія «Лідерфлекс» спеціалізується на флексографічного друку. У нас ви можете замовити друк упаковок для побутової хімії в рулонах. Підприємство приймає в роботу замовлення різних обсягів.

Якісна упаковка для побутової хімії характеризується:

  • високим ступенем міцності;
  • гігієнічністю;
  • водонепроникністю;
  • стійкістю до дії агресивних середовищ;
  • продуманим дизайном.

Все це позитивно позначиться на продовження термінів зберігання товару, безпеки їх зберігання і транспортування, скорочення виробничих витрат.

ТОВ «Лідерфлекс» має в своєму розпорядженні необхідне виробниче обладнання для нанесення флексографічного друку на м'які рулонні пакувальні матеріали. Продукція, що поставляється нами підходить для подальшого використання в спеціальних машинах для запаковування кінцевого товару.

В підготовці рулонних матеріалів ми використовуємо високоякісну сировину. А спеціальна техніка для флексографії дозволяє наносити на матеріал будь-які зображення і текстову інформацію, використовуючи яскраві, насичені кольори.

Пам'ятайте! Візуальне і тактильне сприйняття упаковки продукції обов'язково позначиться на популярності продукції, дозволить збільшити обсяги продажів в цілому.

Замовляючи упаковку для порошку, туалетного паперу, засобів побутової хімії в нашій компанії, ви завжди можете розраховувати:

  • на високу кваліфікацію персоналу, з яким будете співпрацювати;
  • виконання друку на сучасному європейському обладнанні;
  • оперативність реалізації поставлених завдань;
  • вигідні контракти і доступні оптові ціни;
  • можливість доставки готового замовлення в будь-який регіон України!

Телефонуйте або залишайте заявку!