ЛІДЕРФЛЕКС

Новітні технології повноколірного флексодруку на будь-яких гнучких матеріалах
Важливі властивості упаковки
Зручність

Комфортність відкривання, використання та зберігання споживачем

Світло

Світлонепроникні властивості (для молочних продуктів зокрема)

Температура

Стійкість до температурних коливань, розігріву в мікрохвильовці

Екологічність

Повна відсутність хімічної взаємодії упаковки з вмістом

Герметичність

Волого- і газонепроникність

Продажі

Збільшення продажів завдяки унікальній привабливій упаковці

Дизайн

Презентабельний вигляд та надійність швів

Якість

Забезпечення незмінності структури, смаку та запаху продукції

Терміни

Збільшення термінів зберігання продукції

Також відомо що на прийняття рішення про покупку на 27% впливає реклама на ТБ, на 31% рекомендації та на 37% дизайн упаковки
Бажаєте максимізувати термін зберігання і об'єм продажів?
Залиште заявку на консультацію і прорахунок:

Матеріал для упаковки кондитерських виробів

Думаєте, як презентувати кондитерські вироби? Один із способів - яскрава сучасна упаковка. Вона зробить ваш продукт помітним, захистить його від негативного впливу зовнішніх факторів: світла, води, перепаду температур. Придбати основу для такої упаковки ви можете в компанії "Лідерфлекс".

Види кондитерської упаковки

Наша компанія пропонує заготовки наступних видів:

Крафт-папір з поліетиленом. Практична, екологічно чиста упаковка. Вибирайте її, щоб презентувати товар з кращого боку, захистити його від вологи. З крафт-паперу можна зробити пакети, конверти, мішки і багато іншого. Її характерні риси - підвищена міцність і пористість. Розміри, кількість шарів і щільність упаковки можуть бути будь-якими.

Упаковка з поліпропіленової ламінуванням. Особливо міцна і недорога упаковка - гідна заміна поліетиленовим мішкам; повністю відповідає вимогам до зберігання харчових продуктів та їх транспортування. Цукерки, печиво, снеки та інші кондитерські вироби, упаковані в пакети з поліпропіленовим ламінуванням, «дихають», не чавляться і не злипаються. Вони надходять до споживача такими, як їх приготували.

Якщо вам потрібна упаковка для кондитерських виробів, робіть її з якісного матеріалу. Такий підхід до виробництва викличе довіру у споживачів. Ваша упаковка для печива буде продавати. У числі її позитивних властивостей виявляться:

  • стійкість до проколів і подряпин;
  • презентабельний вигляд;
  • стійкість до перепаду температур.

Крім того, упаковка з якісного матеріалу збільшить термін зберігання продукції, а це позитивно вплине на виробництво: збитків стане менше, обсяг продажів зросте.

Хочете знати, скільки буде коштувати упаковка для цукерок або інших подібних виробів? Залиште свої контактні дані, і менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.