Харчова упаковка

9 важливих властивостей упаковки продуктів харчової промисловості:
Терміни

Збільшення термінів зберігання продукції

Якість

Забезпечення незмінності структури, смаку та запаху продукції

Дизайн

Презентабельний вигляд та надійність швів

Продажі

Збільшення продажів завдяки унікальній привабливій упаковці

Герметичність

Волого- і газонепроникність (деякі)

Міцність

Стійкість до проколів і подряпин

Екологічність

Повна відсутність хімічної взаємодії упаковки з вмістом

Температура

Стійкість до температурних коливань, розігріву в мікрохвильовці

Світло

Світлонепроникні властивості (для молочних продуктів зокрема)

Харчові продукти є чи не найрізномантнішою сферою використання гнучкої упаковки, адже потребують екологічних, якісних, привабливих і стійких матеріалів для усіх типів продуктів. Враховуючи високу конкуренцію та наявність чітко визначених властивостей упаковки, ми пропонуємо лише найкращі варіанти упаковки за вигідними цінами.

Дізнайтесь про нові можливості упаковки Вашої продукції, а також її вартість, залишивши свої контактні дані через форму заявки або зателефонувавши нам!

Згідно досліджень, в 64% випадків люди готові купити невідомий товар лише тому що в нього красива упаковка
Упаковки, які ми можемо зробити
Також відомо що на прийняття рішення про покупку на 27% впливає реклама на ТБ, на 31% рекомендації та на 37% дизайн упаковки
Бажаєте максимізувати термін зберігання і об'єм продажів?
Залиште заявку на консультацію і прорахунок:

Харчова упаковка

ТОВ «Лідерфлекс» - велике виробниче підприємство, яке спеціалізується на виробництві упаковки харчових продуктів із застосуванням методу флексодруку. Суть даної методики полягає в тому, що в процесі виготовлення пакувальних рулонів на поверхню матеріалу наноситься шар високоякісних швидко висихаючих фарб. Для отримання відмінної якості готового зображення фахівці нашої компанії використовують професійне високоточне обладнання з гнучкими фотополімерними формами. Завдяки цьому харчова упаковка виходить яскравою, зносостійкого і довговічною.

Застосування харчових упаковок

Наші заготовки користуються широкою популярністю у всіх областях харчової промисловості. Наприклад, пластикова харчова упаковка відмінно підходить для виготовлення контейнерів та інших ємностей, призначених для зберігання молочної продукції та напоїв. Паперова упаковка для харчових продуктів вважається універсальною, тому її можна використовувати практично в будь-якому сегменті виробничого ринку.

Основними сферами застосування нашої продукції є:

  • виробництво хлібобулочних виробів і бакалійних товарів;
  • заводське виробництво упаковки для закладів громадського харчування;
  • сільськогосподарські бази і організація овочесховищ;
  • рибоконсервні заводи;
  • підприємства з виробництва алкогольних і безалкогольних напоїв.

Крім цього, рулонна харчова упаковка використовується на об'єктах з виробництва сухих і вологих кормів для домашніх тварин.

Корисні властивості харчових рулонних заготовок

Упаковка харчова, виготовлена ​​з нашої сировини, відрізняється збільшеними термінами зберігання готових товарів. Підвищений рівень захисту від прямих сонячних променів, вологості повітря та інших негативних факторів гарантує збереження смаку, кольору, консистенції та інших індивідуальних характеристик продукту. Презентабельний зовнішній вигляд і оригінальний дизайн привертають увагу потенційних покупців, що позитивним чином позначається на збільшенні продажів.